All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 35
Servis Formu

Canon Projeksiyon Lambası

Canon Projeksiyon Lambası : Canon ile seviye görüntü çözümleri alanında en önemli markalardan biridir. Farklı tür ve modellere sahip Canon projeksiyon cihazları, farklı kullanım alanları hedeflenerek özel olarak tasarlanıyor. Anca verimliliği ve görüntü kaliteleri açılarından, hem bireysel ve hem de ofis kullanımları için en çok tercih edilen modeller, civalı lamba kullanılan tasarımlardır. Bu projeksiyon cihazlarında kullanılan lambaların ise bir kullanım ömrü bulunur. Cihazlarınızı çalıştırdığınız zaman, lambanın kullanılma miktarı ve kalan kullanım ömrüyle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Canon projeksiyon lambası, ürünün sahip olduğu kendisine özel teknolojik tasarım detayları ve yine özel üretilmiş lamba gibi  çeşitli nedenlerle, ancak bu teknoloji hakkında bilgi birikimi bulunan kişiler tarafından değiştirilmelidir.

Periyodik Bakım lamba Ömrü Uzatır

Projeksiyon cihazlarının kullanılma süreleri kadar, uzun süre tozlu bir kirli ortamlarda kullanılması gibi çeşitli nedenler, lambanın ömrünün kısalmasına neden olur. Altı ay veya bir yıl gibi süreçler içerisinde, periyodik olarak cihaz bakımı yaptırmanız, hem lamba ömrünün uzamasına ve hem de çok daha kaliteli bir görüntü ve performans sağlamanıza yardımcı olur. Canon projeksiyon lambası değişimi ve cihazla ilgili her türlü sorununuzda başvurabileceğiniz teknik ekiplerimiz, markanın kendisine özel teknolojisi ile ilgili çok geniş bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Sürekli geliştirdiği yeni teknolojileri eş zamanlı olarak izleyen teknik personellerimiz, Canon projeksiyon cihazlarıyla ilgili oluşabilen her türlü sorunda, profesyonel teknik servis hizmetleri sağlar.

Canon projeksiyon lambası, kullanım süresi, dış ve tozlu ortamlarda yoğun kullanım gibi faktörlere bağlı olarak belirli bir süre sonra kullanılmaz hale gelir. Bu kullanım ömrü olağan bir kullanım için yaklaşık 10 yıllık süreyi kapsıyor olsa da, kullanıcı hataları ve kullanım alanı yanlışlıkları gibi etkenler nedeniyle bu süre genel olarak birkaç yıl içerisine düşer. Ancak lamba değişimi yaptırmanın yanında, bu işlem sırasında yapılacak bir bakımla, cihazınız ilk günkü haline kolaylıkla döner. Ancak kullanılan lamba dahil tüm yedek parçaların orijinal olması ve Canon’ un hassas ve ileri teknolojik tasarım mühendisliğiyle ilgili yetkin ve bilgili teknik ekiplere başvurmanız çok önemlidir.

0 0 votes
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.