All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 35
Servis Formu

Canon Projeksiyon Bakımı

Canon Projeksiyon Bakımı : Projeksiyon cihazları, kullanım alanlarına bağlı olarak, değişik oranlarda sürekli olarak dış etkilere maruz kalırlar. Bu durum cihazların performansları ve kullanım ömürleri açısından pek çok sorunu beraberinde getirir. Özellikle tozlu ortamlarda farklı teknolojilere sahip projeksiyon cihazı modellerinin hemen hepsi olumsuz yönde etkilenir. Cihazların performanslarının olabildiğince yüksek olması için, sürekli bir şekilde bakım uygulanması önemlidir. Bunun yanında altı aylık veya en geç bir yıllık periyodlarda Canon Projeksiyon Bakımı yaptırmak, cihazın ilk günkü performansına ulaşmasını sağladığı gibi, kullanım ömrü açısından da çok büyük katkılar sağlar. Ancak Canon’ un kendisine ait özel bir mühendisliği ve teknolojisi bulunur. Bu sebeple Canon marka projeksiyon cihazlarının bakımları, markanın teknolojisi ve mühendisliği ile ilgili bilgili ve deneyimli olmayan kişiler tarafından asla yapılmamalıdır.

Projeksiyon Bakımı, Cihazın Kullanım Ömrünü Uzatır

DLP, LED, LCD, Lazer ve LCoS olmak üzere farklı teknik ve özelliklere sahip Canon projeksiyon ürünleri, markanın yüksek teknik ve teknoloji mühendisliğinin ürünleridir. Her birinin farklı ve özel tasarımları ve teknolojileri, kullanımlar sırasında dış etkilere fazlasıyla maruz kalması nedeniyle etkilenirler. Bu etkiler zaman içerisinde sadece performans kaybına neden olmaz. Aynı zamanda daha yoğun çalışma performansı göstermek zorunda kaldıkları için, kullanım ömürleri de giderek kısalır. Bu sebeple Canon Projeksiyon Bakımı çok büyük bir önemdedir. Yıllık ya da altı aylık projeksiyon cihaz bakımları sırasında, ürünlerin sorun çıkarabilecek her tür parçalarının önceden belirlenmesi, toz ve tüm dış etkilerden arındırılması ve gerekiyorsa parça değişimleri yapılarak, cihazların ilk günkü performanslarına ulaşması sağlanır.

Canon Projeksiyon Bakımı konusunda alanında profesyonelleşmiş büyük bir teknik kadro ile hizmet sunan kuruluşumuz, markanın kendisine özel teknolojisi ve mühendisliğiyle ilgili uzmanlaşmıştır. Sürekli yaşanan gelişmeler ve değişiklerle, daha farklı ve yüksek performanslar sunan Canon görüntü çözümlerinin, eş zamanlı olara teknik ve teknolojik gelişimi izlenerek tüm teknik personellerimizin bu alanda eğitim almaları sağlanır. Bu sayede özellikle projeksiyon cihazlarının teknik servis ve bakım hizmetleri en yüksek kalite ve hızda sağlanarak, bu alanda üst düzey müşteri memnuniyeti oluşturulur.

0 0 votes
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.